Canlı Derse Nasıl Giriş Yapılır

Ankara Dil Destek Oct 23, 2017

Değerli öğrencilerimiz,

ÖNEMLİ NOT: Canlı Derslere katılabilmek için, mutlaka Google Chrome, Firefox Opera tarayıcılarından bir tanesine sahip olmanız gerekmekte.

--Ders başlamadan önce www.mozilla.org adresinden Firefox tarayıcısını ve https://www.opera.com/tr adresinden Opera tarayıcını da her ihtimale karşı alternatif olması amacıyla indirmenizde fayda var.

Ankara Dil Akademisi Canlı YDS hazırlık derslerine giriş yapabilmek için, eğitim portalımıza (egitim.ankaradil.com), www.ankaradil.com adresine kayıt olduğunuz eposta adresi ve şifre ile giriş yapmamız gerekiyor.

Bunun için egitim.ankaradil.com adresine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan Giriş Yap bağlantısına tıklamamız ve ilgili alanlara eposta adresi ve şifrenizi girmeniz gerekmekte.

Eğer şifre girişi sonrası portala geri dönemediyseniz, eğitim portalı giriş bağlantısı ile geri dönebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra Canlı Ders sınıfımızı bulabilmek için ;

  • Sitenin üst tarafında bulunan ve kayıt olduğunuz sınıfları gösteren Derslerim bağlantısının üzerine gelip, kayıt olduğunuz sınıfını seçin

  • Açılan sınıf sayfanızda Canlı Ders başlığı altında bulunan ders tarihi başlığı ile başlayan Canlı Ders bağlantısına tıklayın

  • Son olarak açılan sayfada bulunan Derse Katıl bağlantısına tıklayın ve derse giriş yapın.

Her hangi bir sorunda bize destek@ankaradil.com mail adresinden veya 05331708164 numaralı telefonumuzdan ders boyunca ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Derse Girişte Sıkça Yaşanan Sorunlar

  • İş yerleri / Kurumlar gibi sıkı korunan ağlarda youtube vb siteler açılsa bile bazen canlı sınıf sistemimizin gereksinimi olan portlar bloklu olabiliyor.
  • Chrome ile giriş yapamadıysak (https://www.opera.com/tr) Opera ile de deneyebiliriz
Derslerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi www.ankaradil.com adresinden alabilirsiniz. Ankara Dil Akademisi Online YDS YÖKDİL E-YDS Tijen Hoca - Ümit Hoca